|
|
|
|
|
  • imperial
  • İMPERİAL
Hakkımızda
 
İmperial Yapı Kimyasalları

1980 Yıllında başladığımız inşaat malzemeleri satış pazarlama ve
 taahhüt faaliyetlerine, 2006 yılında kurduğumuz İmperial Yapı Kimyasalları Şirketi adı altında Seramik, Fayans, Granit ve Mermer yapıştırıcıları, Teknik yapıştırıcılar, Sıvalar, Dekoratif sıvalar, Derz dolguları ve Isı Yalıtım sıva yapıştırıcıları üretimiyle devam etmekteyiz.

Fabrikamız Batman da kurulan ilk yapı kimyasalları fabrikasıdır. 15.000 m2 arazi üzerine kurulu fabrikanın 7.000 m2 kapalı alanı vardır. Toplam 40 kişi çalışmaktadır. Yıllık üretim kapasitemiz 300.000 tondur.

Bizler için firma içindeki tüm birimlerde müşteri ve çalışanların memnuniyeti esastır. Bu anlayışla ürettiğimiz ürünler Türkiye pazarı yanı sıra Orta doğu ve Türki Cumhuriyetlerine kadar geniş bir alana yayılmıştır.

Üretim teknolojisine ve Ar-Ge faaliyetlerine yaptığı yatırımlarla yüksek kalitede ve katma değerli ürünler üretmektedir. Topraser, Ferraser, Wegaser markalarımızla ve 600 bayimizle yapı kimyasalları pazarında ilk on firma arasındayız.

Şirketimizin temel ilkesi, ürün alanımızda standartlara uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kalitede üretim yapmak ve tüketicinin kullanımına zamanında sunmaktır.

Şirketimiz, faaliyetlerini sürekli iyileştirerek çevreye duyarlıdır. Tüm faaliyetlerimizde yasal ve etik ilkelere uymak, doğal kaynakları en etkin ve verimli şekilde kullanmak, çevre ve insan sağlığına zarar vermemek en önemli ilkelerimizdendir.

Ana hedeflerimiz, bölge lideri olduğumuz Fayans yapıştırıcılarında pazardaki konumumuzu korumak, Isı Yalıtımı grubundaki ürünlerde, Türkiye’deki ilk 5 üretici arasında yer almak, yüksek katma değerli ürün gruplarına geçmek ve müşterilerimizle daha sıcak iletişim kurmaktır.